dr Agnieszka Wolska

Specjalizacje i specjalności: specjalista chirurg, flebolog

O mnie:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, którą ukończyła w roku 1997.

Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskała w 2006 r, pracując w Oddziale Chirurgii Ogólnej Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Jest absolwentką Podyplomowego Studium Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, które ukończyła w 2008 roku (praca podyplomowa poświęcona barierom rozwoju prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce).

Posiada tytuł lekarza medycyny estetycznej, uzyskany w 2011 roku po ukończeniu nauki w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (praca podyplomowa z zastosowania skleroterapii w leczeniu żylaków kończyn dolnych w gabinecie lekarza medycyny estetycznej).

Od 1999 roku zajmuje się ultrasonografią, w zakresie wykonywania badań ogólnych i naczyniowych metodą dopplerowską. Od 2002 roku należy do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i świadczy usługi medyczne z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób żył. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi chirurgii żył, kompresyjną skleroterapię piankową również pod kontrolą usg. Zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran. Od 2012 roku w swojej praktyce lekarskiej wykorzystuje lasery do przezskórnego zamykania naczyń na nogach i twarzy oraz do wykonywania zabiegów dermatochirurgicznych tj. usuwania zmian skórnych, brodawek, włókniaków, wrastających paznokci, likwidowania blizn i rozstępów. Przeprowadza zabiegi odmładzające z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Na pierwszym miejscu stawia na jak najlepsze efekty estetyczne i funkcjonalne przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcję pacjentów, dlatego nie ustaje w poszerzaniu swojej wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Osiąga to poprzez regularne uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także konferencjach i sympozjach naukowych, w trakcie których zapoznaje się z nowoczesnymi technikami zabiegowymi i metodami leczenia. Dzięki temu swoim pacjentom może zaoferować skuteczne i bezpieczne leczenie, przeprowadzane w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami medycyny.

Jest także lekarzem, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe z uprzejmością i cierpliwością, czym zyskuje sobie zaufanie i szacunek pacjentów.